REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Každý web i eshop má svůj příběh a na každý projekt byl kladen jiný požadavek. Někomu se líbí moderní provedení a někdo naopak požaduje obyčejné zpracování. Požadavky našich zákazníků se liší a díky tomu je naše práce různorodá, což pochopitelně vítáme. 

Našimi klienty jsou firmy a společnosti, které kladou značný důraz na moderní funkcionalitu a mnohdy požadují napojení na účetní systémy či jiné sofistikované nástroje. 

Naším úkolem je, abychom jejich požadavky mohli vždy splnit! 

WEBOVÉ PREZENTACE

Z referencí našich zákazníků uvádíme ty, se kterými dlouhodobě spolupracujeme jak na úrovni správce prezentace, tak i grafických a jiných službách. 

Uvedené weby jsou dokonale optimalizované a pravidelně dbáme nad jejich výkonem v organickém vyhledávání. Jelikož jsme si vědomi, že web je ve většině případů přímým zdrojem zisku, musíme splňovat určité kvality, abychom udrželi web viditelný. 

Mnoho oborů je silně konkurenční, a proto je mnohdy zmíněná SEO optimalizace skutečným oříškem, se kterým se musíme vhodně poprat. Výsledek je spokojenost zákazníků, což je pro nás prvořadé. 

Lepší referece, než spokojený zákazník neexistuje !

GRAFIKA A DESIGN

Grafika bezpochyby patří do kategorie kreativního umění. Správný cit pro ni se nelze naučit, buď to v sobě máte či nikoliv. Nás grafika baví, protože dává naší právi nový rozměr.

I grafika prošla za posledních pár let svým vývojem a její standardy se stále zvyšují, stejně jako nároky zákazníků, což je pochopitelné, protože právě prvotní pohled na produkt musí upoutat pozornost zákazníků. 

V tomto ohledu jsme prošli dlouholetým vývojem a vyzkoušeli nejrůznější softwarové vybavení, tak abychom byli schopni vyjít vstříc novým výzvám. 

Zabýváme se jak grafikou vektorovou, tak retuší fotografií až po 3D modely a technickou výkresovou dokumentací dle standardních norem ČSN, DIN. 

12

LET ZKUŠENOSTÍ

167

WEBOVÝCH PROJEKTŮ

1036

GRAFICKÝCH NÁVRHŮ

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

97%

ÚSPĚCH KAMPANÍ

91%

ÚSPĚŠNOST SEO OPTIMALIZACE

89%
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok